Elektryka

Elektryka

Hydraulika

Ogrodnictwo

Malarstwo

Stolarstwo

Remonty

Sprzątanie

Transport

Pozostałe

Usługi elektryczne

Z prądem nie ma żartów! Nawet z pozoru prosta naprawa elektryki wiąże się z ryzykiem porażenia czy wzniecenia pożaru, dlatego nie powinno się jej dokonywać na własną rękę. Nie ulega wątpliwości, że do naprawy elektryki najlepiej wezwać posiadającego stosowne uprawnienia fachowca. Dobry elektryk świadczący usługi elektryczne dysponuje też wysokiej jakości sprzętem diagnostycznym oraz odpowiednimi narzędziami pracy.

W naszym zespole pracuje niejeden doświadczony elektryk wykonujący szybkie i skuteczne usuwanie awarii elektrycznych w domach, mieszkaniach i lokalach użytkowych klientów. Podobnie jak inni eksperci, oferujemy również projektowanie i montaż instalacji elektrycznych, oświetleniowych oraz grzewczych na prąd. Mamy wielu stałych klientów polecających nas znajomym – to najlepszy dowód na to, że można nam zaufać.

Ukończonych zleceń

zadowolonych klientów

Położonych mb przewodów

Najczęściej wykonywane prace

Wymiana żarówek i innych żródeł światłą

Jeśli Twoja żarówka przestała działać lub masz zepsutą żarówkę, która wymaga wymiany, nasz elektryk z przyjemnościa  wymieni uszkodzony element. Nasze elektryzujące dłonie mogą dotrzeć do trudno dostępnych żarówek lub po prostu wymienić żarówkę w domu i biurze. Złota rączka jest tutaj, aby pomóc Ci w potrzebach oświetleniowych.

Wymiana gniazdek elektrycznych

Być może zechcesz wymienić gniazda wtyczek z wielu powodów, może gniazda są tak stare, że nie mogą już trzymać wtyczek,   zmieniły się w zużyty żółty kolor lub po prostu chcesz zamień pojedyncze gniazdko ścienne na podwójne gniazdko ścienne – bez względu na powód, dla którego konieczna będzie wymiana gniazdka, złota rączka będzie w stanie Ci pomóc.

Wymiana opraw oświetleniowych

Jeśli chcesz zmienić oprawę oświetlenia domu lub biura , to dobrze trafiłeś. Mamy bardzo doświadczony zespół elektryków, którzy będą w stanie wymienić starą oprawę oświetleniową na nową. Niezależnie od tego, czy odnawiasz pokój, czy po prostu chcesz zmienić nastrój w pokoju, wymiana lampy może zdziałać cuda.

Uzyskaj wycenę

Elektryka

Hydraulika

Ogrodnictwo

Malarstwo

Stolarstwo

Remonty

Sprzątanie

Transport

Pozostałe

Szybki kontakt!
+
Wyślij!