O Nas

Nasza firma

Jesteśmy profesjonalnym zespołem świadczącym rozmaite usługi dla domu i nie tylko. W naszej grupie pracują doświadczeni fachowcy w skład których wchodzą elektrycy, hydraulicy, malarze, ogrodnicy a przede wszystkim pasjonaci prac technicznych. Kochamy wyzwania i z przyjemnością wyręczymy Cię w niewdzięcznych czynnościach technicznych, na które brak Ci czasu lub umiejętności.

Ponadto proponujemy usługi zaufanego asystenta domowego, Opiekuna Domu, który w dyskretny i sprawny sposób zapewni wsparcie w organizacji spraw domowych.

Czym się zajmujemy?

Naszym celem jest otoczenie Klienta wszechstronnym i wygodnym parasolem technicznym i domową opieką administracyjno-asystencką.

Naszym mottem jest: Pozwól sobie pomóc.

Pragniemy zapewnić Klientowi wszechstronne wsparcie techniczne w rozwiązywaniu problemów domowych. Szybko, sprawnie i profesjonalnie podejmujemy się wykonania domowych zadań z zakresu drobnych i całkiem poważnych prac Złotej Rączki.

Oferujemy bystrych, kompetentnych i zaufanych asystentów, Opiekunów Domu, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Na czas

Rzetelnie

Sumienie

Szybko

Uczciwie

Tanio

O nas w liczbach

wykonanych zadań

stałych klientów

wypitych kaw

przepracowanych godzin

Nasze cechy

Profesjonalna złota rączka

Kochamy wyzwania techniczne! Zatrudniamy fachowców z każdej dziedziny, więc nie musisz szukać ich sam. Pasja, profesjonalizm i kompetencje pozwalają nam rozwiązać każdy problem. Sprawdź nas.

Przystępna cena

Oferujemy usługi w stałych i niewygórowanych cenach. Sprawdź nasze cenniki

Usługa 24/7

Jesteśmy do Twojej dyspozycji wtedy, gdy nas potrzebujesz. Zadzwoń, ustal dzień i godzinę.

Opiekun domu

Sprawny, kompetentny i dyskretny asystent domowy jest na wagę złota. Przekaż nam swoje trudne i czasochłonne sprawy domowe. Możesz nam zaufać, znamy się na tym. Naszą specjalizacją są przecież rzeczy niemożliwe.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!