Usługi

Nasze usługi

Elektryka

Złota Rączka to dobry elektryk, którego szukałeś. Oferujemy szybkie i skuteczne naprawy elektryki w domach, mieszkaniach i lokalach użytkowych oraz projekty instalacji elektrycznych i grzewczych na prąd. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – poznaj nasze profesjonalne usługi elektryczne !

Hydraulika

Opiekundomu to firma z doświadczeniem w usuwaniu różnych awarii hydraulicznych u klientów. Świadczymy usługi takie jak przetykanie rur czy naprawa cieknącego kranu – błyskawicznie i profesjonalnie! 

Malarstwo

W naszej firmie zatrudniamy fachowy malarzy. Oferujemy usługi takie jak malowanie ścian wewnętrznych i elewacyjnych, malowanie drewnianych oraz metalowych konstrukcji. Posiadamy bogate doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt umożliwiający szybką i efektywną pracę. 

Ogrodnictwo

W Opiekundomu zajmujemy się też ogrodami. Oferujemy usługi ogrodnicze takie jak koszenie trawy, przycinanie drzew i krzewów, pielenie rabat warzywnych i kwiatowych, oczyszczanie oczek wodnych czy podlewanie trawników. Opiekujemy się ogrodami naszych klientów kompleksowo – posiadamy bogate zaplecze narzędzi i sprzętów. 

Stolarstwo

Opiekundomu to grupa, w której pracują  stolarze, oferujący skęcanie meblei, układanie paneli podłogowych oraz wiele więcej. Możemy pochwalić się bogatym katalogiem wykonanych mebli i zaawansowanym zapleczem roboczym, które pozwala nam pracować w sposób profesjonalny i efektywny. Sprawdź nasze ceny!

Remonty

Opiekundomu to zespół fachowców z różnych dziedzin wykonujących remonty w domach, mieszkaniach, lokalach użytkowych i budynkach klientów. Oferujemy usługi remontowe takie jak montaż płyt GK i instalacji elektrycznych czy hydraulicznych, malowanie ścian, kładzenie płytek, usługi ślusarskie oraz wiele innych. 

Sprzątanie

W naszej firmie wiemy, że sprzątanie nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Oferujemy zatem usługi sprzątające na rzecz klientów indywidualnych i firmowych. W ich skład wchodzą takie czynności jak mycie okien czy podłóg, odkurzanie oraz konserwowanie różnego typu powierzchni. Proponujemy również sprzątanie po remoncie.

Transport

Posiadamy mozliwości, dzięki którym możemy oferować dostawy materiałów,  budowlanych i wykończeniowych wraz z wniesieniem, a także przeprowadzki. Proponujemy usługi transportowe osub oraz zwierząt na rzecz klientów indywidualnych i firmowych.

Pozostałe

Opiekundomu to firma-orkiestra. Świadczymy różnego rodzaju usługi hydrauliczne, elektryczne, remontowe,  slusarskie, transportowe, sprzątające i ogrodnicze oraz wiele innych usług przydatnych klientom indywidualnym i firmowym. Kompleksowo opiekujemy się domami, mieszkaniami i lokalami naszych klientów – sprawdź, co jeszcze, poza wymienionymi usługami, możemy Ci zaoferować.

Uzyskaj wycenę

Szybki kontakt!
+
Wyślij!