Malowanie

Elektryka

Hydraulika

Ogrodnictwo

Malarstwo

Stolarstwo

Remonty

Sprzątanie

Transport

Pozostałe

Usługi malowania

Malowaniem, teoretycznie, może się zająć każdy – wydaje się to bowiem banalnie proste. Praktycznie, malowanie wymaga dużego doświadczenia w pracy z pędzlem czy wałkiem oraz optymalnego wyposażenia w odpowiednie narzędzia. Dodatkowo, zajmuje mnóstwo cennego czasu i psuje krew. Nie dziwi zatem, że malowanie dużych powierzchni np. ścian w domach i mieszkaniach, zleca się przeważnie fachowcom, którzy malują profesjonalnie, szybko i estetycznie, używając do tego celu własnych narzędzi.

W Złotej Rączce świadczymy usługi malowania na rzecz osób prywatnych, firm i organizacji publicznych. Proponujemy zarówno malowanie ścian wewnętrznych i elewacyjnych w lokalach i budynkach, jak i malowanie mebli, elementów konstrukcyjnych oraz innych przedmiotów i powierzchni. Oferujemy tradycyjne malowanie ręczne pędzlem lub wałkiem, a także nowoczesne malowanie natryskowe oraz lakierowanie, bejcowanie i konserwowanie mebli i ogrodzeń drewnianych.

Ukończonych zleceń

Zużytych wałków

Pomalowanych m2 ścian

Najczęściej wykonywane prace

Malowanie pokoi i biur

Czy chcesz w pełni wyremontować swój pokój, czy po prostu pomalować jedną ze ścian, aby nadać mu taki kolor, na jaki zasługuje? Mamy dla Ciebie doświadczonych malarzy, którzy będą w stanie pomóc Ci w wykonywaniu zadań związanych z malowaniem, których możesz potrzebować w domu lub biurze.

Malowanie elewacji

Masz dość brudnych ścian zewnętrznych swojego domu czy garażu?  Nie martw się, z biegiem czasu jest to normalne, a oryginalna farba zaczyna tracić swój urok. Nasz zespół dekoratorów będzie w stanie nadać mu świeżą, nową warstwę farby, dzięki czemu rozjaśnisz dom i poprawisz jego wygląd zewnętrzny.

Malowanie płotów

Estetyczny i ładnie wygladający płot to wizytówka każdego domu czy firmy. Nasi fachowcy znają się na rzeczy i są w stanie doprowadzić każdy płot, ogrodzenie czy balustrade do stanu swojej świetności. 

Uzyskaj wycenę

Elektryka

Hydraulika

Ogrodnictwo

Malarstwo

Stolarstwo

Remonty

Sprzątanie

Transport

Pozostałe

Szybki kontakt!
+
Wyślij!