Ogrodnictwo

Elektryka

Hydraulika

Ogrodnictwo

Malarstwo

Stolarstwo

Remonty

Sprzątanie

Transport

Pozostałe

Usługi ogrodniczne

Tylko w regularnie pielęgnowanych ogrodach widać pasję i miłość do roślin, które odwdzięczają się feerią tęczowych barw i pięknych, naturalnych kształtów. Przydomowe ogrody przeważnie pielęgnowane są przez ich właścicieli, którzy często nie mają czasu na opiekowanie się nimi. Zajęcia takie jak przycinanie krzewów i drzew, pielenie rabat bylinowych, kwiatowych i warzywnych czy koszenie trawy zajmują bowiem mnóstwo czasu. Może więc lepiej zlecić je fachowcom?

W Złotej Rączce zajmujemy się pielęgnacją ogrodów kompleksowo. Oferujemy zarówno podstawowe usługi takie jak koszenie trawnika czy oczyszczanie oczka wodnego, jak i profesjonalne usługi ogrodnicze w zakresie pielęgnacji rabat oraz roślin wymagających. Posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy i dysponujemy obszerną wiedzą, dzięki czemu potrafimy doskonale zajmować się różnymi ogrodami – zarówno tymi przydomowymi, jak i na terenach publicznych czy komercyjnych.

Zrealizowanych zadań

Obsługiwanych klientów

Skoszonych m2 trawników

Najczęściej wykonywane prace

Koszenie trawników

Trawa rośnie jak szalona a Ty nie masz czasu ani siły aby ją skosić? Dla naszego ogrodnika to żaden problem z miłą chęcią zajmie się problemem powiedz nam tylko gdzie i kiedy mamy się stawić. 

Przycinanie drzew i krzewów

Przycinanie krzewów i drzew a zwłaszcza tych drugich może być niebezpiecznym zajęciem. Jesli nie czujesz się pewien wykonania tej czynności to zostaw to naszym specjalistom. 

Grabienie liści

Grabienie liści nie jest czynnością trudną ale może być czasochłonne i męczące przy większych trawnikach czy nawet podwórkach. Nasi ogrodnicy wyręczą Cię w tej zmudnej czynności. 

Uzyskaj wycenę

Elektryka

Hydraulika

Ogrodnictwo

Malarstwo

Stolarstwo

Remonty

Sprzątanie

Transport

Pozostałe

Szybki kontakt!
+
Wyślij!