Stolarstwo

Elektryka

Hydraulika

Ogrodnictwo

Malarstwo

Stolarstwo

Remonty

Sprzątanie

Transport

Pozostałe

Usługi stolarskie

W czasach, w których wybór mebli gotowych przyprawia o zawrót głowy, a tysiące ich modeli można spotkać w wielu sklepach, stolarstwo zdaje się być dziedziną niszową. W istocie, na meble na wymiar według indywidualnego projektu stawiają jedynie najbardziej wymagający inwestorzy oraz osoby, które z jakichś powodów nie mogą zdecydować się na meble gotowe o typowych wymiarach. Meble od stolarza takie jak szafy, regały, komody, biurka, stoły i łóżka na wymiar uważane są luksusowe.

W Złotej Rączce dysponujemy nowoczesnym warsztatem stolarskim, w którym świadczymy usługi stolarskie i wykonujemy meble na zamówienie według autorskich projektów oraz koncepcji indywidualnych przedstawianych przez klientów. Oferujemy także odświeżanie i przerabianie starych mebli na nowe, tapicerowanie oraz wymiany frontów i uchwytów meblowych. Jesteśmy rzemieślnikami pracującymi przede wszystkim na satysfakcję klientów, która stanowi nasz priorytet.

Ukończonych zleceń

skręconych mebli

Położonych m2 paneli

Najczęściej wykonywane prace

Układanie paneli

Poszukujesz kogoś do położenia nowej podłogi w domu? Nasz zespół  pomoże Ci we wszelkich zadaniach związanych z tą czynnością. Nasze złote rączki ułożą nowe podłogi w kuchni, salonie lub innym pomieszczeniu Twojego domu możemy nawet położyć podłoże. Niezależnie od tego, czy chcesz zamontować podłogę z prawdziwego drewna, czy płytki z efektem drewna, możemy dać ci parę rąk.

Montaż półek i szafek

Potrzebujesz pomocy w zawieszeniu nowych półek lub szafek kuchennych? Nasz zespół jest tutaj, aby Ci pomóc. Nasi fachowcy są w stanie zainstalować półki na książki oraz szafki kuchenne bez najmniejszego problemu. 

Skręcanie mebli

Być może po dokonaniu remontu sypialni zamówiłeś nowe wygodne łóżko, większe szafy do przechowywania i pływające półki. Teraz nadszedł czas, aby złożyć wszystko, a ty po prostu nie możesz znaleźć wystarczająco dużo czasu, aby to zrobić – w porządku, nasi majsterkowicze zmontują wszystkie potrzebne meble, abyś mógł spokojnie spać bez obaw.

Uzyskaj wycenę

Elektryka

Hydraulika

Ogrodnictwo

Malarstwo

Stolarstwo

Remonty

Sprzątanie

Transport

Pozostałe

Szybki kontakt!
+
Wyślij!